Nezáväzný dopyt

Markízy

Markízy vyrábame a montujeme od roku 1997.

Za tú dobu sme namontovali desiatky markíz, na ktoré poskytujeme záručný i pozáručný servis.

Výsuvné markízy

Tento klasický typ otvorenej markízy sa navíja na valcovú konštrukciu, ktorá nie je ukrytá v boxe či kazete. Montuje sa tam, kde ju bude pred nepriazňou počasia chrániť zastrešenie alebo ochranná strieška. Oproti kazetovým markízam sú výsuvné markízy jednoduchšie a cenovo dostupnejšie.

Poťahová látka výsuvných markíz je vyrobená zo 100% akrylových vlákien.

Výsuvná kĺbová markýza DIMA

Výsuvná markíza DIMA dokonale zatieni terasu, balkón aj výklad.

Ideálne napnutie vysúvanej látky zabezpečia kĺbové ramená uchytené na nosnom profile.

Výsuvná kĺbová markíza NOVETA PLUS

Výsuvná markíza Noveta Plus sa vysúva viac dopredu ako do strán, čo umožňujú prekrížené ramená. Tá navyše navyše poťahovú látku dokonale napnú.

Markíza je pred nepriazňou počasia chránená strieškou s bočnicami a spodným krytom, v tzv. polokazetě.

Výsuvná kĺbová markíza KLASIK

Výsuvná markíza je rozmerovo väčší, preto dokonale zatieni väčší terasu i posedenie záhradná reštaurácia.

Tento typ je možné dovybaviť systémom plynulého naklápania ramien, ktorým môžete markízu nastavovať, tak ako vám vyhovuje.

Kazetové markízy

Tento typ markízy zachádza do malého elegantného boxu "kazety", v ktorom je celá konštrukcia, tj. Látka aj ramená, dokonale chránená pred nepriazňou počasia. Je tak kompaktný, že si kazety na prvý pohľad nemusíte všimnúť a nerušia tak celkový dojem z pohľadu na dom.

Poťahová látka výsuvných markíz je vyrobená zo 100% akrylových vlákien.

Kazetová markíza SCRIGNO

Kazetová markíza SCRIGNO zatieni terasu, balkón, vonkajšie posedenie aj záhradnej reštaurácii. Je veľmi moderná a nadčasová.

Markíza sa navíja do oválneho elegantného boxu (kazety), v ktorom je celá konštrukcia aj látka dokonale chránená pred nepriazňou počasia ušpinením. Veľkosť boxu je iba 213 x 132 m a napriek tomu sa do neho navinie celá konštrukcia aj s látkou.

Kazetová markíza SEGNO

Kazetová markíza Segni zatieni terasu, balkón, vonkajšie posedenie aj záhradnej reštaurácii. Je veľmi moderná a nadčasová.

Markíza sa navíja do veľmi moderného hranatého boxu (kazety), v ktorom je celá konštrukcia aj látka dokonale chránená pred nepriazňou počasia a ušpinením. Box je veľmi kompaktný. Markízu možno ju primontovať iba na stenu.

Kazetová markíza KASETA

Kazetová markíza Kaset je rozmerovo väčší, preto dokonale zatieni väčší terasu i záhradnej reštaurácii.

Markíza sa navíja do moderného boxu (kazety), v ktorom je celá konštrukcia aj látka dokonale chránená pred nepriazňou počasia i ušpinením. Box je veľmi kompaktný a doladia moderný dom či stavbu.


Štandardná farba konštrukcie je biela, nerez oceľ, hnedá a štruktúrovaný antraci + príplatkovej farby podľa vzorkovníka RAL


Manuálne - markízu veľmi ľahko vytiahnete aj zatiahnete pomocou prevodovky s kľukou

Diaľkovým ovládačom alebo vypínačom na stene pomocou elektropohonu


Je veľmi odolný, naimpregnovaný proti dažďu (vybrané druhy textílií), stálofarebný, ošetrený UV filtrom proti škodlivému slnečnému žiareniu, môžete vybrať z veľkého množstva moderných vzorov, 5 tvarov volánov s max. Výškou 30 cm.

Prezrite si vzorkovník poťahových materiálov markíz.

Radi vám poradíme

Naši odborníci pre Bratislavu a okolie vám radi poradia s výberom vhodného riešenia. Nechce sa vám to písať? Stačí nám odoslať vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme.


Presuňte na túto plochu súbory,
alebo kliknite pre nahranie príloh.
    Zavoláme Vám